Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

2780117
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
919
1304
919
58805

Twoje IP: 3.236.13.53

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Wycieczka do Wrocławia

27 września 2012 roku klasy IV - VI wyjechały do Wrocławia. W autokarze wszystkim dopisywały świetne humory, panowała miła atmostera.

Zadowoleni dotarlismy do bram ZOO. Z ciekawością oglądaliśmy wszystkie zwierzęta. ZOO jest duże i ma wiele atrakcji. Najbardziej spodobał się mam trening kotików afrykańskich. Trenerka tych zwierząt dokładnie opowiedziała nam o ich zwyczajach, upodobaniach, sopsobach karmienia. Kotiki lubią się bawić, chętnie współpracują ze swoim opiekunem. Za wykonanie zadania dostają nagrodę, ulubione śledzie. Zwinne kotiki popisywały się przed nami swoimi umiejętnościami. Pokaz nagrodziliśmy gromkimi brawami.

Spacerowaliśmy również po Ogrodzie Japońskim. To niezwykłe miejsce powstało dzięki współpracy specjalistów z polsko - japońskiego zespołu oraz wsparcia ze strony miasta. Wrocław zyskał przez to kolejną atrakcję, którą chętnie odwiedzają turyści z całego świata jak i mieszkańcy Dolnego Śląska. Ogród położony jest w Parku Szczytnickim, tuż obok Hali Stulecia i Pergoli. Placówka jest otwarta od 1 kwietnia do 31 październia w godz. 9:00 - 19:00.
Przyjemny dla oka był widok fontann tańczących w rytm muzyki, co dało niesamowity efekt artystyczny. To największa fontanna w Polsce i jedna z największych w Europie. Wzbudza zainteresowanie turystów z kraju i z zagranicy. Jej uroczyste otwarcie miało miejsce 4 czerwca 2009 roku. Zajmuje powierzchnię bliską 1 ha, a na jej dnie umieczszono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych.

Pełni wspomnień i przeogromnych wrażeń wracaliśmy do domów. Dziękujemy naszym nauczycielkom za mile spędzony czas w urokliwych miejscach Wrocławia.

Marta Stefaniak z klasy VI

 

Warsztaty profilaktyczne

Dnia 26 września 2012 r. odbyły się warsztaty profilaktyczne prowadzone przez psychologa pana Dawida Droździkowskiego. Zajęcia w klasach I-III dotyczyły agresji, natomiast warsztaty w klasach IV- VI poruszały temat cyberprzemocy. Uczniowie ciekawie, aktywnie i pożytecznie spędzili czas. Warsztaty zostały sfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Rok szkolny 2012/2013

W zakładce DO POBRANIA znajduje się:

  • wykaz podręczników
  • plan lekcji kalendarz roku szkolnego 2012/2013
  • plan uroczystości szkolnych
  • rozkład kursów autobusu szkolnego.

Uroczyste pasowanie uczniów klasy I

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego2012/2013 dzieci klasy pierwszej zostali pasowani na uczniów i złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.

 

Czytaj więcej...